18-02-18

Jaarprogramma RS 2018

Datum

Uur

Rit

Afstand km

Gids 1ste

Gids 2de

Gids 3de

04/mrt

09.30

Bevel

79-71-65

 

Rudi VB

Frans B.

11/mrt

09.30

Haasdonk

80-74-67

Dieter

Rudi VB

Franky

18/mrt

09.30

Heist od Berg

79-75-67

 

Eric H

Ludo

25/mrt

09.30

Baal

80-74-68

 Dieter

Peter A

Julien

1/apr P

09.00

Tildonk

79-73-68

 Dieter

Peter A 

 

2/apr PM

 

09.00

Mazenzele

88-81-76

Luc P

Eric H

Ludo T

08/apr

09.00

Herenthout

94-89-80

 

Rudi VB

Ludo T

15/apr

09.00

Kobbegem

95-89-81

Helmer

Eric H

 

22/apr

09.00

Betekom

97-90-82

 

Peter A

 

29/apr

09.00

Veltem-Beisem

103-90-80

Fredje

Peter A

Julien

1/mei

 

08.30

Kieldrecht

110-104-93

Wim

Eric H

Ludo T

06/mei

08.30

Hekelgem

116-108-94

Helmer

Rudi VB

 

10/mei

OH Hemelvaart

08.30

Herselt

112-108-101

Dieter

Rudi VB

 

13/mei

08.30

Geraardsbergen

157-148-142

Wim

Eric H

Vic (voorbehoud)

20/mei P

 

08.30

Tielen

115-108-101

Wim

Tom B

Geert P

21/mei

PM

08.30

Herentals

98-92-82

Filip ???

Rudi VB

Frans B

27/mei

08.30

Overmere-Donk

114-108-104

Luc P

Eric H

Rudy R

03/juni

08.15

Lokeren

122-115-98

Luc P

Ludo T

Nancy

10/juni

08.15

St Ulrikskapelle

115-108-96

Helmer

Tom B

 

17/juni

08.15

Scherpenheuvel

117-114-110

Wim

Ludo T

 

23/juni

08.15

Gulpen

 

Christophe

 

 

24/juni

08.15

Gulpen

 

Christophe

 

 

01/juli

08.15

Testelt

112-109-97

 

Tom B

Rudy R

08/juli

08.15

Neerijse

115-110-95

Dieter

Tom B

Rudy R

15/juli

08.15

Gelrode

122-110-104

Helmer

Tom B

Eric VDA

21/juli

 

08.15

Lille

118-113-105

 

 

Franky

22/juli

08.15

Noorderwijk

96-90-80

 

Jurgen

Frans B

29/juli

08.15

Emmadorp

118-112-106

Dieter

Ludo

Richard

05/aug

08.15

Averbode

BBQ

120-113-105

 

Peter A

Richard

12/aug

08.15

Overijse

120-115-108

Wim

 

Ludo T

15/aug

OLV Hemelv

08.15

Asse-Putberg

106-95-88

Fredje

Eric H

 

19/aug

08.15

Knokke

202

Luc P

 

 

26/aug

08.15

Houwaert

122-115-98

Dieter

 

Vic S

02/sep

09.00

Veltem-Beisem

103-90-80

Fredje

Ludo T

Julien

09/sep

09.00

Hoegaarden

152-148-137

Helmer

Tom B

 

16/sep

09.00

Westmeerbeek

102-100-95

 

Jurgen

 

22/sep

09.00

Noorderwijk

96-90-83

 

Jurgen

 

23/sep

13.00

KOERS REET

 

 

 

 

30/sep

09.00

Herenthout

94-89-90

 

Rudi VB

Richard

07/okt

09.30

Tremelo

81-75-68

Helmer

Rudi VB

Vic S

14/okt

09.30

Haacht

82-73-69

Fredje

Rudi VB

Geert P

21/okt

09.30

Viersel

75-73-65

Dieter

Richard

Julien

 

BBQ 5 augustus

2-daagse Voerstreek/Gulpen 23 en 24 juni

Teerfeest zaterdag 24 november

--------------------------------

 

 

Reizen Christophe+RS organiseert :

 

10-17 maart Mallorca (Volzet)

 

15-22 mei Calpé (één plaats vrij)

 

18-24 juli Pyreneeën (één plaats vrij)

 

29/8 tot 3/9 Otztaler Radmarathon

 

Eéndagsritten:

31/3 Ronde van Vlaanderen

7/4 Parijs-Roubaix

14/4 Amstel Gold Race

21/4 Luik-Bastenaken-Luik

  

 Voor 2019,staat al gepland Mallorca van 27/4 tot 4/5 (Noordkant en eventueel met eigen fiets)

 

21:26 Gepost door De Reetse Spurters. in C - Ritprogramma | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |